Operator Maszyn - wytłaczarka

Legs Sp. z o.o.

Zgierz

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • rozkładanie surowców przy maszynach

  • obsługa wytłaczarek do produkcji przędzy

  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obsługiwanej linii produkcyjnej

  • pakowanie

Wymagania

Oczekujemy od Kandydatów:

  • doświadczenia w pracy na maszynach produkcyjnych, najlepiej liniach do przetwórstwa tworzyw sztucznych (tj. wytłaczarki, wtryskark – mile widziane

  • sprawności i tężyzny fizycznej

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 6:00-18; 18.00-6.00

  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów

  • zaangażowania w pracę, sprawności fizycznej

  • dbania o właściwą jakość wykonywanej pracy

  • przestrzegania zasad higieny pracy

  • zdolności manualne

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (w oparciu na umowę o pracę na pełen etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • dofinansowanie do posiłków – program Smartlunch

  • miłą atmosferę

  • wdrożenie w obowiązki

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja