GL Accountant

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum SSC, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Księgowego w dziale księgi głównej z językiem angielskim.

Zadania:
  • doskonalenie procesów rachunkowości finansowej oraz zwiększanie ich wydajności
  • kontrola operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (obliczanie i księgowanie transakcji zgodnie ze standardami)
  • uzgadnianie zdefiniowanych kont księgi głównej
  • monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych zgodnie z wytycznymi i wewnętrznymi regulacjami
  • przeprowadzanie procesu audytu wewnętrznego i współpracę z audytemzewnętrznym
  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • bieżące przygotowywanie potrzebnych raportów i analiz
  • obsługa klientów zewnętrznych
  • aktywna współpraca z innymi działami w zakresie nadzorowania i usprawniania procesów
  • koordynowanie prawidłowego przepływu dokumentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu księgowości i/lub finansów
  • bardzo dobra znajomość angielskiego – warunek konieczny
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Księgi Głównej
  • umiejętność obsługi systemu SAP Financial
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programu Excel
  • ugruntowana wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i orientacja na klienta

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2016

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki