Adecco Poland-Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Udział w spotkaniach dot.: ustalenia planów działania w poszczególnych projektach rekrutacyjnych, ustalenia profili poszukiwanych kandydatów,

  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń,

  • Przeprowadzanie selekcji aplikacji,

  • Organizowanie spotkań z kandydatami,

  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych,

  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Student lub absolwent - mile widziani studenci/absolwenci kierunków psychologii, zarządzania, socjologii, pedagogiki,

  • Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu - elastyczny czas pracy,

  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia na bezpłatnych praktykach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Referencje po odbyciu praktyk oraz rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska asystenckie w Działach HR

Ostatnia aktualizacja:
26.11.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż