Inżynier Sieci

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej oraz systemów serwerowych,

  • Administrowanie sieciami LAN i WAN,

  • Administrowanie komputerami – systemy operacyjne Linux,

  • Wdrażanie usług sieciowych,

  • Konfigurowanie serwerów i stacji roboczych oraz urządzeń i programów niezbędnych do realizowania usług sieciowych,

  • Zarządzanie siecią – ustawienie i utrzymanie sieciowego systemu zabezpieczeń,

  • Konfiguracja i nadzorowanie uprawnień i dostępu użytkownika aktywnego sprzętu sieciowego,

  • Wdrażanie polityki bezpieczeństwa w sieci

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN, VPN, protokołów TCP/IP

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco (switche Catalyst i Nexus, routery)

  • Znajomość systemu Linux

Dodatkowo:

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Checkpoint

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Juniper

Oferujemy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kartę Multisport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne... (zapytaj nas)

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie