Pracownik Biurowy w Dziale Konwojów

Solid MCG Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prace administracyjno-biurowe

  • Kontakt z Klientami według obowiązujących standardów (telefon oraz e-mail)

  • Kontakt z pracownikami Grup Konwojowych

  • Obsługa skrzynki mailowej

  • Udzielanie wyjaśnień, potwierdzeń realizacji zamówień

  • Kontakt z innymi działami w firmie (logistyka, budżety, faktury)

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

  • Znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Kreatywność, samodzielność oraz dokładność

  • Komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu, samodyscyplina

  • Umiejętność pracy zespołowej, jak i indywidualnej

  • Umiejętność prowadzenia konwersacji telefonicznej oraz mailowej

  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa