Psycholog - Medycyna Pracy

Medicover sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nowe Centrum Medicover

 ul. Rydza Śmigłego 20

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy w pełnym wymiarze godzin (ok. 168 h / miesięcznie),

  • elastyczny grafik pracy (w godzinach miedzy 8:00-20:00),

  • wolne wszystkie niedziela i święta,

  • możliwość pracy w organizacji medycznej o stabilnej pozycji na rynku,

  • szkolenie dotyczące standardów pracy z Pacjentem.

Wymagania

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przeprowadzanie badań psychotechnicznych,

  • dbałość o dokumentację Pacjenta.

Oferujemy

Poszukujemy osoby, która:

  • ukończyła studia wyższe na kierunku: Psychologia,

  • posiada uprawnienia do przeprowadzania badań psychotechnicznych,

  • ma min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku.

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2018

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna