Specjalista ds. Logistyki

Mikomax

Opis stanowiska

  • przegląd i wyjaśnianie zamówień transportowych,

  • organizacja i koordynacja transportów z przewoźnikami,

  • przygotowanie i wysłanie potwierdzeń oraz transportu, w tym przekazywanie informacji o terminach realizacji,

  • zapewnienie bezpiecznej i terminowej dostawy produktów do klienta krajowego i zagranicznego,

  • rozliczanie zleceń transportowych,

  • obsługa reklamacji transportowych,

  • optymalizacja kosztów transportu.

Wymagania

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z obsługą klienta,

  • znajomość przepisów oraz procedur i dokumentacji związanych z transportem krajowym i międzynarodowym,

  • znajomość zasad fakturowania,

  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (zobacz, gdzie możesz pracować: https://www.youtube.com/watch?v=tNgBjW5fyy8),

  • stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasz opatentowany produkt Stand Up: https://youtu.be/1WcT1yk92oU).

Ostatnia aktualizacja:
18.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja