Pomocnik operatora maszyn

Trenkwalder

Ozorków Zgierz Aleksandrów Łódzki Stryków

Opis stanowiska

  • wsparcie drukarza w obsłudze maszyn drukarskich,

  • udział przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku,

  • pomaganie w procesie druku zgodnie z planem produkcyjnym, obowiązującymi procedurami, wymaganiami jakościowymi i technologicznymi,

  • dbanie o czystość i porządek maszyny oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrona środowiska w podległym obszarze.

Wymagania

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane,

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, obejmującym również weekendy,

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn drukujących będzie dodatkowym atutem,

  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,

  • stabilizację zatrudnienia,

  • dodatkową opiekę medyczną i pakiet socjalny,

  • dofinansowanie aktywności sportowej (FitProfit lub FlexiPass), dofinansowanie do wypoczynku letniego,

  • dofinansowanie do obiadów (dowożonych do firmy),

  • osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności i dodatkowych uprawnień,

  • wynagrodzenie godzinowe.

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja