Event Specialist

LSI Software S.A.

Opis stanowiska

Szukamy kandydata, który:

  • posiada min. 2-letnie doświadczenie w organizacji udziału firmy w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą

  • ma doświadczenie we współpracy z podwykonawcami

  • ma zmysł analityczny i świetnie będzie szacować rentowność udziału w określonych wydarzeniach

  • umie koordynować projekty i pracować przy wielu projektach jednocześnie

  • zna język angielski co najmniej na poziomie B1/B2

Wymagania

Z nami będziesz mógł:

  • przygotowywać udział w targach branżowych na całym świecie

  • przygotowywać i dostosowywać narzędzia marketingowe

  • opracowywać materiały marketingowe

Oferujemy

Otrzymasz od nas:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • opracowywać plan obecności firmy na najważniejszych wydarzeniach branżowych roku

  • koordynować szkolenia dla klientów firmy

  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie)

  • czas i miejsce do relaksu w pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2017

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR