Filtry

Filtry podstawowe

Oferty z portali

Filtry szczegółowe

Oferty z zakresu*:

* Wyświetlone zostaną jedynie oferty, w których Ogłoszeniodawca uwzględnił odpowiednie informacje

E-Commerce specialista s českým jazykem

Recticel Sp. z o.o.

Łódź

Opis stanowiska

Vaše role:

V Polsku působí společnost Recticel jako součást podnikatelského sektoru Bedding and Insulation. V Lodži firma vyrábí matrace a kontinentální lůžka (známá v Polsku pod takovými značkami jako Sembella nebo Schlaraffia), zaměstnávající 600 lidí. V Lodži se také nachází finanční Shared Service Center skupiny Recticel.

Pozice Specialisty E-Commerce se nachází v oddělení prodeje a zákaznického servisu a reportuje Manažerovi prodeje. Cílem této role v organizaci Recticel v Lodži je rozvoj online prodeje v České republice a dále na Slovensku, dohlížení na fungování specializovaného internetového obchodu, řešení vznikajících problémů, realizování dříve dohodnuté prodejní a marketingové strategie, analýza konkurence, cen, ziskovosti apod

Wymagania

Vaše předpoklady:

  • Čeština je Váš hlavní jazyk.
    Mluvíte také anglickým jazykem. Znalost polského jazyka je výhodou.

  • Nejméně 2 roky zkušeností v oblasti zákaznického servisu, nejlépe v rámci online prodeje.

  • Dobré znalosti procesů online prodeje

  • Pokročilé dovednosti práce s počítačem, v rámci MS Office, online nástrojů, SEO atd.

  • Analytické dovednosti umožňující analýzu obchodních výsledků a navrhování postupů založených na číselných datech.

  • Komunikační schopnosti na dobré úrovni, a to i v oblasti písemné komunikace.

  • Povědomí o značce v kombinaci s nastavením k dosažení cílů a vysoké úrovně služeb zákazníkům.

Oferujemy

Vaše úkoly:

  • Obsluha internetového obchodu, implementace a realizace cen, prodeje a marketingu.

  • Překlady z polštiny (nebo angličtiny) do češtiny - popisy produktů a obsahu zveřejněného na internetových stránkách obchodu a sociálních médiích.

  • Komunikace s klienty a institucemi, společnostmi v České republice.

  • Analýza obchodních výsledků, analýza aktivit konkurentů a doporučování aktivit na podporu prodeje.

  • Poskytování (ve spolupráci s on-line poradcem) vysoké úrovně služeb zákazníkům, řešení obtížnějších problémů a provádění optimálních řešení.

  • Kontrola logistického procesu pro zajištění uvedených termínů dodání.

  • Monitorování plateb, eliminace potenciálních hrozeb, provádění dalších obchodních záležitostí.

  • Koordinace práce konzultanta (konzultantů) zákaznického mservisu.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
16.03.2019

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce

Kontakt