Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy:

I zakład: Łódź Teofilów
II zakład: Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • wypełnianie dokumentacji magazynowych,

  • praca systemie 3 zmianowym.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych min. 1 rok,

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT,

  • silna motywacja do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z perspektywą stałego zatrudnienia po okresie próbnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bezpłatny dojazd z Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic, Poddębic,

  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
03.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja