Kierownik Rejonu

Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • realizacja strategii firmy i założonych parametrów sprzedaży

  • wsparcie Franczyzobiorców w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w sklepie Żabka

  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży

  • raportowanie efektywności realizowanych zadań

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości branży FMCG

  • umiejętności budowania partnerskich i trwałych relacji z Franczyzobiorcami

  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży

  • efektywności biznesowej i własnej

  • nastawienia na cel i wyniki

  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Ostatnia aktualizacja:
16.05.2019

Branża / kategoria:
Franczyza, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta