Specjalista ds. Marketingu i Współpracy z Zagranicą

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Opis stanowiska

  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi

  • aktywne pozyskiwanie studentów na studia anglojęzyczne

  • udział w akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych

  • budowanie bazy kontaktów i interesariuszy

  • nawiązywanie długofalowych relacji z kontrahentami  zagranicznymi

  • udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Uczelni

  • współudział w tworzeniu materiałów informacyjnych i reklamowych

  • przygotowywanie prezentacji firmowych

  • współudział w organizacji imprez targowych, konferencji

  • współpraca z podwykonawcami w obszarze działań marketingowych i reklamowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • obsługa programów graficznych (Photoshop, Ilustrator, Corel)

  • kreatywność, otwartość na innowacje, optymizm

  • systematyczność i samodzielność, obowiązkowość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywanie relacji interpersonalnych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność komunikowania się i radzenia z wieloma zadaniami

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych

  • motywującą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju osobistego

  • samodzielność działania i możliwość realizacji własnych pomysłów/projektów

Ostatnia aktualizacja:
08.01.2017

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Human Resources / Kadry, Marketing / Reklama / PR