Spedytor - płatny staż z możliwością zatrudnienia

DTW LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Wsparcie specjalistów ds. spedycji w bieżącej pracy.

  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego.

  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych.

  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci studiów licencjackich lub magisterskich o specjalizacji logistyka, transport, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne.

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Zdolności negocjacyjne.

  • Komunikatywność.

  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Płatny staż.

  • Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie po ukończonym stażu.

  • Doskonały wstęp do kariery zawodowej w logistyce.

  • Naukę od wysokiej klasy specjalistów.

  • Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań.

  • Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.

Ostatnia aktualizacja:
01.12.2016

Logistyka / Dystrybucja, Praktyki / Staż, Transport / Spedycja