Przedstawiciel handlowy (branża elektromechaniczna)

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie i utrzymywanie i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami z branży elektromechanicznej

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów

  • Realizacja założonych celów na powierzonym terenie

  • Raportowanie wyników pracy

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych oraz znajomość branży elektrotechnicznej

  • Wykształcenie średnie elektrotechniczne lub elektryczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

  • Operatywność, odpowiedzialność i uczciwość, wysoki poziom motywacji wewnętrznej i ukierunkowanie na osiąganie celów

  • Czynne prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie przez naszego Klienta

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
18.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta