Pielęgniarka / Pielęgniarz - Telemedycyna

LUX MED Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Możliwość pracy zdalnej. Do współpracy zapraszamy Pielęgniarzy/Pielęgniarki z całej Polski.

Zadania:

  • Udzielanie Pacjentom zdalnych telefonicznych porad medycznych;

  • Koordynowanie ruchem Pacjenta z wykorzystaniem technologii telefonicznej;

  • Przyjmowanie zgłoszeń od Pacjentów oraz ścisła współpraca z personelem Call Center, Centrów Medycznych.

Wymagania

  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon służbowy;

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Oferujemy

  • Wykształcenie medyczne z zakresu pielęgniarstwa min. na poziomie licencjackim

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • Preferowany staż w pracy w podmiocie leczniczym (interna, pediatra)

  • Komunikatywność, orientacja na Pacjenta;

  • Dyspozycyjność do podjęcia współpracy w przedziale godzin 7.00-16.00;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca świadczenie porad medycznych;

  • Stały dostęp do łącza internetowego.

Ostatnia aktualizacja:
13.03.2019

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna