Koordynator ds. Rekrutacji

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Rekrutacji

Zadania / obowiązki:
Samodzielne i całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (opis stanowiska, selekcja CV, wywiady i spotkania, wskaźniki i raporty rekrutacyjne),
Aktywne pozyskiwanie pracowników metodami tradycyjnymi, jak również metodą direct search,
Koordynacja projektów employer brandingowych,
Wsparcie procesu adaptacji nowych pracowników,
Współtworzenie i aktualizacja procedur z obszaru HR.

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe (HRM, psychologia, zarządzanie),
Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji,
Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacyjnych,
Wysokorozwinięte umiejętności: komunikacyjne, organizacyjne, zarządzania projektami,
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Firma oferuje:
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
Możliwość rozwoju i awansu,
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Bonusy: karta sportowa, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources