Technik / Inżynier Serwisu wykrawarek CNC

TBS Consulting

Aleksandrów Kujawski Barcin Brodnica Brześć Kujawski Bydgoszcz Chełmno Grudziądz Inowrocław Lipno Mogilno Nakło Nad Notecią Rypin Tuchola Włocławek Żnin Kruszwica Warlubie Nowe Sępólno Koronowo

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie instalacji maszyn do wycinania blach.

  • Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze (połowa Polski, ok 3-4 dni w delegacji tygodniowo).

  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowej konserwacji instalacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z elektryką.

  • Doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych, mile widziane doświadczenie w serwisie wykrawarek CNC.

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferujemy

Oferta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 7000-9000 pln brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia.

  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.

  • Szkolenia techniczne.

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2018

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż