Mechanik pojazdów samochodowych

HRSolo

Pabianice

Opis stanowiska

 Zadania:

  • diagnostyka oraz dokonywanie napraw samochodów

  • bieżąca konserwacja i przegląd

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego w zawodzie mechanik samochodowy elektromechanik samochodowy

  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej

  • prawa jazdy minimum kat. B

  • umiejętności dobrej organizacji pracy

  • staranności i rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy

  • umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności

  • otwartości na rozwój zawodowy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • szkolenia zawodowe

  • dwu zmianowy system pracy

  • narzędzia i urządzenia pozwalające na sprawną i wydajną pracę

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż