Referent ds. produkcji

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • wsparcie w codziennej pracy inżynierów produkcji,

  • opracowywanie wymaganej dokumentacji technologicznej i instrukcji stanowiskowych,

  • nadzór nad maszynami, urządzeniami, wyposażeniem oraz sprzętem pomiarowym,

  • badanie, ulepszanie, kontrolowanie i utrzymywanie prawidłowości procesów technologicznych ,

  • inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach,

  • przygotowanie protokołu wyboru dostawcy,

  • wdrażanie, rozwijanie i utrzymanie kultury Lean Manufacturingu, w tym 5S w obszarze produkcji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne inżynierskie (elektryczne, mechaniczne),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, min. programu Excel,

  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prężnym, rozwijającym się środowisku pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, prywatnych pakietów medycznych oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja