Młodszy Administrator LAN/WAN

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnje.

Zakres zadań:

  • Administracja sprzętem sieciowym różnych czołowych producentów

  • Usuwanie awarii, problemów, incydentów w sieciach

  • Udział w międzynarodowych projektach związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej

  • Możliwość realizacji samodzielnych projektów z zakresu sieci

Wymagania

  • Podstawy teoretyczne z zakresu sieci - Switching, Routing, NAT, filtracja pakietów,

  • Umiejętność podstawowego posługiwania się systemami Windows, Linux,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z partnerami  technicznymi,

  • Zainteresowania z zakresu IT w szczególności sieci,

  • Mile widziane podstawowe certyfikaty Juniper, Cisco

  • Chęć rozwijania się również poza zakres sieci

Oferujemy

  • możliwość awansu

  • możliwość dostosowania czasu pracy (oferta dla studentów)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zapewnienie możliwości rozwoju w zakresie różnych technologii sieciowych oraz w ramach mobilności w ramach innych obszarów infrastruktury

  • możliwość zatrudnienia B2B

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja