Pracownik ds. likwidacji merytorycznej szkód - regresy/refundacje

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA

Opis stanowiska

umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji pod kątem zasadności wystąpienia z regresem,

  • występowanie z wezwaniami do zapłaty do dłużników,

  • prowadzenia postępowania regresowego,

  • współpraca z firmami windykacyjnymi,

  • przygotowanie akt do postępowań sądowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • dobra organizacja pracy,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse". Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Ostatnia aktualizacja:
03.11.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia