Kierownik Magazynu

FEMESTAGE Eva Minge Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację zadań w magazynie,

  • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym,

  • Zarządzanie zespołem oraz rozwojem wszystkich członków zespołu,

  • Optymalizacja procesów magazynowych,

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej,

  • Odpowiedzialność za współpracę magazynu z innymi działami w firmie wg standardów najwyższej jakości,

  • Dbałość o przestrzeganie wymogów polityki środowiskowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem (delegowanie i rozliczanie zadań, organizowanie pracy, motywowanie, angażowanie, coaching, planowanie rozwoju, ocena roczna, informacja zwrotna) – warunek konieczny,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów magazynowych,

  • Tworzenie standardów pracy w magazynie,

  • Wiedza na temat gospodarki magazynowej oraz znajomość procesów z nią powiązanych,

  • Samodzielność i proaktywność w podejmowanych działaniach,

  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju

  • Pewność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja