Koordynator pracowników tymczasowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Bieżąca pomoc konsultantowi

  • Pośrednictwo między konsultantem, a pracownikami tymczasowymi

  • Bezpośredni kontakt z pracownikami tymczasowymi

  • Rozdawanie umów, zbieranie wniosków urlopowych itp

  • Praca bezpośrednio u Klienta

Wymagania

Wymagania:

  • Praca na 1 zmianie

  • Motywacja do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w systemie 1 zmianowym

  • atrakcyjną stawke godzinową + premie

  • możliwość korzystania z pakiet Manpower Premium (m.in. karta Multisport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu lub przynoszenie osobiście do biura przy ul. Dąbrowskiego 238 - wejście od ul. Technicznej.

W razie pytań proszę o kontakt pod nr: 662 090 600.

Zapraszam do aplikowania!

Ostatnia aktualizacja:
02.02.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry