Konstruktor - Elektryk (Zakład Komponentów Transformatorowych)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Projektowanie transformatorów suchych;

  • Zapewnienie wysokiej jakości projektów i ich optymalizacja, na potrzeby ofert oraz zamówień od klientów;

  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej (w tym mechanicznej) transformatorów suchych;

  • Współpraca z globalnymi zespołami projektowymi oraz lokalnymi zespołami inżynierskimi w celu omówienia rozwiązań technicznych oraz dostosowania ich do potrzeb rynku;

  • Wsparcie techniczne innych działów z zakresu projektowania transformatorów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek elektrotechnika, mechatronika);

  • Doświadczenie w projektowaniu na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej);

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole;

  • Znajomość programów do projektowania ProEngineer, Creo oraz pakietu MS Office;

  • Umiejętność programowania lub chęć nauki będzie dodatkowym atutem;

  • Wychodzenie z inicjatywą, chęć wprowadzania usprawnień;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Branża / kategoria:
Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie