Starszy Administrator Systemów

Orange Polska S.A.

Łódź Ul. Chóralna 2

Opis stanowiska

  • Zapewnienie dostępności infrastruktury IT systemów biznesowych

  • Obsługa złożonych awarii w infrastrukturze środowisk IT

  • Analiza pozdarzeniowa awarii, rekomendacje działań zapobiegawczych

  • Proponowanie i wdrażanie zmian konfiguracyjnych skutkujących zwiększeniem wydajności i stabilności systemów IT

Wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w administrowaniu bazami danych

  • Bardzo dobrze znasz jedną lub kilka technologii baz danych: Oracle, Postgres, MS SQL, MySQL

  • Pracowałeś na systemach operacyjnych: Linux, Unix, MS Windows

  • Posiadasz certyfikaty zawodowe potwierdzające deklarowane umiejętności w zakresie baz danych i systemów operacyjnych - dodatkowy atut

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Jesteś gotowy na pracę w systemie zmianowym (8.00-16.00,14.00-22.00) i w dyżurach nocnych

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Pracę z inspirującymi i ciekawymi ludźmi

  • Realne wyzwania na co dzień

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Telekomunikacja