Fakturzystka / Fakturzysta

Da Grasso Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • poprawne i terminowe wprowadzanie faktur zakupu

  • poprawne i terminowe wystawianie faktur (faktury sprzedaży, korekt sprzedaży) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi

  • księgowanie faktur oraz kontrola poprawności księgowań faktur sprzedaży w systemie księgowym Exact;

  • bieżąca analiza i kontrola zapisów w systemie księgowym w celu poprawnego i terminowego fakturowania;

  • archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz podatków

  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność i skrupulatność

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • kartę Multisport

Ostatnia aktualizacja:
10.04.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa