Doradca Klienta Biznesowego

Futuro Finance Sp. z o.o

Wymagania

Pracownicy są największą wartością Futuro Finance, dlatego gwarantujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Bezpieczeństwo finansowe: stałą podstawę + wysokie prowizje

  • Work-life balance: pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

  • Permanentny rozwój: możliwość awansowania w strukturach firmy

  • Bogaty pakiet banefitów: opiekę medyczną LuxMed dla wszystkich członków rodziny, ubezpieczenie grupowe PZU i kartę MultiSport

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon, dostęp do floty samochodów

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i kompleksową ofertę szkoleń

  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym centrum

Zakres obowiązków Specjalisty:

  • Budowa własnego portfela Klientów

  • Podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

  • Rozpoznanie potrzeb i doradztwo w zakresie sprzedaży produktów kredytowych

  • Wsparcie Klienta na każdym etapie pozyskania finansowania

  • Realizacja planów sprzedażowych

Wyróżniki Doradcy:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży

  • Determinacja w dążeniu do realizacji celu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Perfekcyjna organizacja pracy

  • Nastawienie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Pasja – nie tylko do pracy

Nasza polityka personalna i nacisk na rozwój wynika z indywidualnego podejścia do pracownika. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta – prześlij swoją aplikację.

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta