Konsultant SAP SD

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta globalnego lidera dostarczającego wysokiej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się pozytywną opinią rynkową, obecnie poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta wdrożeniowego SAP, posiadających doświadczenie w module SAP SD.

Wymagania

WYMAGANIA

  • Min. 2 letnie doświadczenie jako Konsultant SAP

  • Doświadczenie w przynajmniej jednym pełnym cyklu wdrożeniowym SAP

  • Głębokie zrozumienie procesów biznesowych oraz zagadnień technicznych

  • Wyższe wykształcenie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność względem delegacji

Oferujemy

KORZYŚCI

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Jasno sprecyzowana ścieżka kariery

  • Profesjonalne szkolenia zarówno na terenie Polski jak i zagranicą (budżet szkoleniowy)

  • Wysoka kultura organizacji

  • Przyjazne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
26.11.2016

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja