Hydraulik z kursem języka niemieckiego

BRASCO Recruitment Ltd

Opis stanowiska

(z bezpłatnym kursem języka niemieckiego i gwarancją pracy w Niemczech)

Miejsca kursu: Kraków, Zawiercie, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Kielce, Poznań, Opole, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Białystok, Wrocław, Lublin, Szczecin, Gdańsk

Miejsce pracy: Niemcy

Od roku 2014 udało nam się nauczyć języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2-B1) ponad 200 fachowców, którzy dziś pracują w Niemczech jako Elektrycy i Hydraulicy.

Wymagania

Oferujemy:

  • Spotkanie w Polsce z pracodawcą niemieckim, przed rozpoczęciem kursu;

  • Materiały informacyjne o warunkach zatrudnienia przed rozpoczęciem kursu (wzór umowy, informacje o wynagrodzeniu, dietach, czasie pracy, zakwaterowaniu itp.);

  • Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego, który pozwoli pracować w Niemczech na stanowisku Elektryk;

  • GWARANCJĘ pracy po ukończeniu kursu;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 11,23 EUR brutto/h + 40 Euro netto diety (za dzień pracujący);

  • Niemiecką umowę o pracę podpisywaną w Polsce (już na początku kursu);

  • Uprawnienia niemieckie na zwyżki;

  • Certyfikat- SCC (niemieckie BHP);

  • Pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech;

  • Niemieckie konto bankowe, ubezpieczenie zdrowotne;

  • Pełną pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych np. Kindergeld;

  • Pracodawca zapewnia wysokiej jakości ubranie robocze oraz narzędzia;

  • Wsparcie w relokacji.

Szczegóły kursu:

  • Rozpoczęcie kursu językowego dla hydraulików: styczeń 2017;

  • Rozpoczęcie pracy w Niemczech: maj /czerwiec 2017;

  • Małe grupy do 10 osób;

  • Ilość godzin lekcyjnych w ramach kursu: 250 - 270;

  • Zajęcia będą odbywać  się 3 razy w tygodniu popołudniami po 5 godzin lekcyjnych;

  • Godziny zajęć: do uzgodnienia z wyselekcjonowaną grupą;

  • Kurs jest organizowany do osób nie znających języka niemieckiego lub znających go na poziomie podstawowym;

  • Kurs jest bezpłatny, koszt kursu pokrywany jest przez niemieckiego pracodawcę.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu hydraulik / monter instalacji sanitarnych;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, montera instalacji sanitarnych;

  • Silna motywacja i chęć nauki języka niemieckiego;

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji;

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres lub na stałe.

Ostatnia aktualizacja:
02.02.2017

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż