Przedstawiciel Handlowy - Medyczny

Prosave.pl

Aleksandrów Kujawski Toruń Włocławek

Opis stanowiska

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów

  • negocjacje handlowe

  • tworzenie ofert handlowych

  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenie min. średniego ( mile widziane medyczne, biologiczne, AWF )

  • umiejętności pozyskiwania i obsługi Klientów B2B

  • znajomości zagadnień rehabilitacyjnych

  • prawa jazdy kategorii B

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

  • inicjatywy w działaniu oraz dobrej organizacji pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela medycznego

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę w jednej z największych firm w branży BHP w Polsce

  • rozpoznawalną markę oraz bogatą ofertę produktów i usług

  • jasne zasady współpracy, oparte o wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny finansowo system premiowy

  • dużą swobodę działania i samodzielność

  • wsparcie w rozwoju zawodowym

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku

Ostatnia aktualizacja:
28.02.2019

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta