Chemik w dziale rozwoju

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukujemy obecnie osoby, która będzie czynnie uczestniczyła w rozwoju jej produktów na stanowisku Chemika.

Miejsce pracy: południowa część województwa łódzkiego

Główne zadania:
  • rozwój i testowanie produktów
  • wsparcie działu sprzedaży w tematach związanych z dokumentacją techniczną, próbkami produktów i udzielaniem pełnych informacji produktowych klientom
  • rozwój i wprowadzanie nowych receptur i rozwiązań produktowych
  • udział we wprowadzaniu produktu do produkcji seryjnej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze chemii, biotechnologii bądź pokrewnym
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy rozwoju i tworzeniu nowych receptur i produktów
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w obszarze produkcji aerozoli lub produktów kosmetycznych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego
  • UmiejętnośC i potrzeba poszukiwania nowych rozwiązań, ciekawość i chęć nauki

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia u boku najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2017

Branża / kategoria:
Badania i rozwój