Księgowy P2P z j. angielskim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • wykonywanie zadań księgowych z obszaru zobowiązań (P2P),

  • procesowanie faktur przychodzących zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • weryfikacja dokumentów księgowych oraz zamówień,

  • kontakt z dostawcami w zakresie płatności oraz zgodności faktur,

  • współpraca z innymi działami,

  • tworzenie sprawozdań oraz raportów.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym – min. B2,

  • doświadczenie w pracy z dziale księgowości P2P,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, finanse),

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet świadczeń dodatkowych,

  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,

  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,

  • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki