Operator maszyn i urządzeń

Xella Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń, także sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni),

  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,

  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Analizowanie przyczyn usterek.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic,

  • Łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych komputerowo (panele operatorskie- dotykowe),

  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,

  • Pracę w systemie 2-zmianowym w oparciu o podstawę i premię miesięczną,

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych, np. opieka medyczna ENEL-MED czy karta sportowa Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
11.09.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja