Magazynier UDT 4 brygady

Gi Group Sp. z o.o.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów w magazynie,
  • obsługa wózków widłowych,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowych.

Oczekujemy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) – warunek konieczny,
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • min. roczne doświadczenie w pracy na wózkach widłowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • wynagrodzenie 18 zł/h brutto + 200 zł brutto premii frekwencyjnej,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka