Starszy Specjalista ds. Planowania Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Tworzenie krótko i średnio-terminowych planów produkcyjnych dla FG/semi-FG;

  • Ścisła kontrola i raportowanie wykonania planu produkcji;

  • Ścisła współpraca z innymi obszarami, w szczególności z produkcją, zakupami i obsługą klienta;

  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu narzędzi/procesów rozwoju zgodnie z podejściem Lean;

  • Zarządzanie projektami w obszarze planowania produkcji;

  • Optymalizacja zapasów WIP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Co najmniej 4-5 lat doświadczenia w planowaniu produkcji;

  • Dobra znajomość SAP (moduł PP)

  • Doświadczenie we wdrażaniu filozofii Lean w obszarze planowania produkcji;

  • Znajomość strategii planowania (MTO, MTS, ATO);

  • Minimum średnio-zaawansowana znajomość programu Excel;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Będziesz mógł cieszyć się stabilnym zatrudnieniem w firmie o długiej historii w zakresie innowacji i nowych technologii;

  • Będziesz współpracować z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku;

  • Wykorzystasz możliwe ścieżki rozwoju dobierając indywidualnie szkolenia, od branżowych po dodatkowe umiejętności miękkie;

  • Skorzystasz z prywatnej opieki medycznej (w tym oferty dla członków rodziny) i ubezpieczenie na życie;

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Twoje doświadczenie i umiejętności oraz inne korzyści finansowe, takie jak premia roczna.

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja