Operator programista maszyn CNC

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Łódź Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • projektowanie elementów w programie CAD,

  • pisanie programów CAM,

  • montaż i ustawianie elementów na obrabiarkach,

  • obsługa obrabiarek numerycznych i konwencjonalnych,

  • utrzymywanie kontaktu ze zleceniodawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

  • dobór materiałów, tworzyw i narzędzi wykorzystywanych do obróbki,

  • monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn,

  • monitorowanie stanu magazynowego materiałów eksploatacyjnych,

  • utrzymanie poszczególnych urządzeń w należytym stanie technicznym,

  • kontrola stanu technicznego maszyn w dziale,

  • wykonywanie prac serwisowych,

  • wykonywanie pomiarów gotowych elementów,

  • regulowanie oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem,

  • przygotowywanie procesu technologicznego,

  • uzupełnianie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami,

  • aktualizacja dokumentacji form wtryskowych.

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność obsługi programu CAD,

  • znajomość budowy form wtryskowych,

  • umiejętność doboru parametrów obróbki,

  • umiejętność obsługi obrabiarek konwencjonalnych,

  • posiadanie umiejętności, nabytych poprzez wykształcenie i/lub doświadczenie, niezbędnych do wykonywania postawionych zadań na stanowisku pracy,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość materiałoznawstwa,

  • zdolności manualne i techniczne,

  • umiejętność programowania obrabiarek CNC.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,

  • dodatki pozapłacowe, m.in.: świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • miejsce pracy: Łódź/ Konstantynów Łódzki

Ostatnia aktualizacja:
01.09.2018

Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja