Nastawiacz Krosien Pasmanteryjnych

Gi Group Sp z o.o.

Zgierz

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY CHĘTNYCH OSÓB DO PRACY W ZAKRESIE:

  • nastawiania krosien pasmanteryjnych,

  • przestrzegania procedur i zasad BHP.

Wymagania

JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie w zawodzie nastawiacza krosien pasmanteryjnych (igłowych),

  • jesteś samodzielny,

  • wykazujesz się odpowiedzialnością w powierzonych zadaniach,

to znaczy, że znalazłeś właściwe ogłoszenie!

tel. 48 78 366 30 09

Oferujemy

Miejsce pracy: Zgierz

OFERUJEMY:

  • pakiet relokacyjny lub elastyczny grafik indywidualnie dopasowany do pracownika,

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,

  • pracę na 1 zmianę,

  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4 000 zł – 5 000 zł brutto

Ostatnia aktualizacja:
30.05.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja