Software Tester

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji;

  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;

  • zarządzanie taskami w Jirze oraz Sharepoincie;

  • Komunikacja z klientem;

Wymagania

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Testera/Specjalisty QA;

  • umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych;

  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;

  • umiejętność testowania WebServices;

  • wiedza z zakresu automatyzacji testów;

  • umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;

  • dokładność, skrupulatność, samodzielność;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

 Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Selenium, Jira i Confluence;

  • znajomość podstaw programowania (Java lub JavaScript);

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialna pracę z najlepszymi specjalistami;

  • mozliwośc realizacji projektów międzynarodowych;

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą atmosferę pracy;

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie