Referent ds. produkcji

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Kontrolowanie stanowisk pracy i utrzymywanie sprawności maszyn i urządzeń

  • Analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Kontrolowanie przebiegu i efektów remontów maszyn

  • Kontrola, rozliczanie aktualnych serwisantów, poszukiwanie i dobór firm serwisowych

  • Inicjowanie i realizowanie projektów związanych z ulepszaniem procesów w celu wzrostu wydajności, podniesienia jakości produkowanych wyrobów

  • Wdrażanie, rozwijanie i utrzymywanie kultury 6S

  • Przygotowanie lekcji szkoleń w dziale produkcji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole

  • Analityczność oraz komunikatywność

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja