Doradca bankowości zdalnej MSP

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Banku z segmentu MSP

  • aktywna sprzedaż produktów i usług poprzez zdalne kanały obsługi klienta (telefon, e-mail)

Zapraszamy Cię do współpracy, jeśli:

  • posiadasz minimum wykształcenie średnie

  • sprawnie posługujesz się aplikacjami komputerowymi

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze bezpośredniej i/lub zdalnej Klienta

  • masz wysoką motywację do pracy

  • lubisz się uczyć i zdobywać nowe doświadczenie i umiejętności

  • znasz sektor MSP–będzie to traktowane jako dodatkowy atut

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w największym Banku w Polsce

  • konkurencyjne wynagrodzenie bazowe

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet socjalny do wyboru m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny i wiele innych

  • profesjonalny system szkoleń oraz wsparcie w Twoim rozwoju m.in. z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta

  • pracę w nowoczesnym, świetnie wyposażonym biurze w tym własne stanowisko pracy i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • możliwość aktywnego uczestniczenia w budowaniu zespołu Bankowości Zdalnej MSP

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
30.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta