Pracownik magazynu

MediaExpert

Opis stanowiska

Centrum Dystrybucji Media Expert w Łodzi

Wymagania

Zadania:

  • Realizacja rozładunków oraz załadunków towaru.

  • Przejęcie towaru i relokacja na magazynie.

  • Dokonywanie kontroli ilościowej i jakościowej rozładowywanych jednostek.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Precyzyjność i dokładność przy wykonywaniu zleconych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo premia produktywna i stażowa.

  • Możliwość korzystania z bezpłatnych voucherów na kanapki i napoje .

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach.

  • Możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport.

  • Ubezpieczenie PZU na preferencyjnych warunkach.

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja