Administrator bezpieczeństwa systemów

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • wykrywanie, analizowanie i reagowanie na incydenty bezpieczeństwa w globalnej organizacji,

  • poznawanie najnowszej techniki i narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem,

  • współpracowa z zespołami profesjonalistów z całego świata nad rozwiązywaniem incydentów bezpieczeństwa,

  • audytowanie i zwiększanie efektywności obecnej architektury bezpieczeństwa,

  • współpraca przy tworzeniu polityk i procedur bezpieczeństwa na globalnym poziomie,

  • kontrolowanie skuteczności i zwiększanie efektywności wprowadzonych zabezpieczeń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewne,

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w roli 2/3 linii  wsparcia dla klientów wewnętrznych lub zewnętrznych,

  • znajomość architektury i rozwiązań bezpieczeństwa dla systemu Windows (7,8 lub 10),

  • umiejętność analizy i korelacji faktów oraz determinacja do rozwiązywania incydentów bezpieczeństwa,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • certyfikat CISA, CISM, CRISK, ISO 27001, CISSP, CEH lub pokrewny będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • program treningowy dostosowany do ścieżki kariery,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, dużej oranizacji,

  • pakiet dodatkowych benefitów (w tym także pakiet benefitów),

  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja