Programista Baz Danych

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Współpraca długofalowa przy projektach biznesowych opartych na Korporacyjnym Modelu Danych,

  • Wsparcie zespołu w budowie aplikacji w technologii TeraData,

  • Tworzenie oraz testy aplikacji

  • Praca w kilkuosobowym, przyjaznym zespole

Wymagania

  • Znajomość tematyki hurtowni danych i przetwarzania dużych zbiorów danych,

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL

  • Znajomość procesów ETL i konstrukcji skryptów ETLowych (shell + sql)

  • Mile widziane doświadczenie z dużymi bazami danych Teradata/Oracle (2-3 lata). Nie odrzucamy jednak kandydatów z mniejszym doświadczeniem - najważniejsze są dla nas umiejętności i zapał do pracy!

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
02.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie