Menedżer ds. Rynku

Bank Pocztowy S.A.

Opis stanowiska

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA ZAPEWNIENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI OBSŁUGI KLIENTÓW ORAZ REALIZACJĘ CELÓW SPRZEDAŻOWYCH WE WSKAZANYCH JEDNOSTKACH POPRZEZ:

  • regularne wizyty w oddziałach detalicznych w podległym Regionie Sprzedaży, obserwacja pracy,

  • ocena realizacji standardów sprzedaży i obsługi klienta

  • prowadzenie warsztatów i treningów on the job w oparciu o obwiązujące standardy pracy

  • diagnozowanie potrzeb rozwojowych w podległym obszarze

  • analizę wyników poszczególnych oddziałów, identyfikowanie obszarów wymagających poprawy

  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedażową, w tym dobór odpowiednich narzędzi i metod

  • tworzenie oraz realizacja inicjatyw mających na celu poprawę jakości obsługi klienta i wyników sprzedaży

  • współpracę z managerami bezpośrednio odpowiadającymi za powierzone obszary

  • identyfikowanie obszarów potencjalnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem i fraudami

Wymagania

ZAINTERESOWANI JESTEŚMY OSOBĄ, KTÓRA MA:

  • wykształcenie wyższe,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku menadżerskim w obszarze finansów, poparte sukcesami,

  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży,

  • doświadczenia trenerskie, coachingowe, prowadzenie treningów on the job,

  • orientację na wynik oraz determinację w dążeniu do celu,

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • bardzo dobrą organizację pracy własnej,

  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

U NAS DA SIĘ!

  • samodzielnie realizować innowacyjne projekty,

  • współtworzyć polską bankowość,

  • budować rynkowe doświadczenie,

  • zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

  • mieć stabilne warunki zatrudnienia,

  • wykorzystywać własną inicjatywę,

  • korzystać z bogatego pakietu benefitów (Pakiet Lux Med, Karta MultiSport, Program MultiBenefit, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Finanse / Bankowość, Human Resources / Kadry, Sprzedaż / Obsługa klienta