Położny / Położna

LUX MED Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Łodzi.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu;

  • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Grupie LUX MED";

  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy;

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne, ukończone studia wyższe będą dodatkowym atutem;

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • Ukończony kurs z zakresu pobierania rozmazów cytologicznych;

  • Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: wykonywania i interpretacji zapisu EKG, RKO;

  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Obowiązkowość, dokładność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Nauka języka angielskiego

  • Rozwój zawodowy

  • Praca w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
14.08.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna