Mechanik - Mechatronik

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn
    i urządzeń produkcyjnych,

  • wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, które pozwolą na lepszą pracę maszyn,

  • konserwacja maszyn i urządzeń,

  • identyfikowanie i usuwanie usterek,

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż