Doradca ds. Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Tomaszów Mazowiecki Łódź

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność,

  • utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami,

  • ORGANIZACJA cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości,

  • WSPÓŁPRACA z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,

  • realizacja CELÓW sprzedażowych,

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • GOTOWOŚCI do ciężkiej pracy oraz chęci rozwoju,

  • DETERMINACJI w realizacji celów,

  • umiejętności SŁUCHANIA,

  • KOJARZENIA faktów i wyciągania wniosków,

  • umiejętności PODEJMOWANIA DECYZJI,

  • KREOWANIA rozwiązań.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • pracę na umowach na WYŁĄCZNOŚĆ - pewne wynagrodzenie!

  • usługi najwyższej JAKOŚCI na rynku,

  • BRAK OGRANICZEŃ finansowych,

  • pełne WDROŻENIE i wsparcie mentorskie,

  • SZKOLENIA rozwojowe i doskonalące umiejętności sprzedażowe,

  • najlepszy MARKETING OFERT wspierający sprzedaż,

  • ATMOSFERĘ wsparcia i zrozumienia.

Ostatnia aktualizacja:
21.09.2018

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Sprzedaż / Obsługa klienta