Asystent ds. placówek franczyzowych

Da Grasso Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja w formie elektronicznej oraz papierowej.

  • odbieranie informacji (mailowych, telefonicznych, pisemnych) od Franczyzobiorców i przekazywanie ich do odpowiednich działów/osób

  • działania Marketingowe - uzyskiwanie ofert, negocjacje cenowe, pilnowanie płatności, kontrolowanie otrzymanego budżetu, archiwizacja faktur

  • organizacja spotkań biznesowych

  • wsparcie pracowników w organizacji i rozliczaniu podróży służbowych

  • prowadzenie kalendarza Kierownika Działu oraz Opiekunów

  • organizacja spotkań firmowych (tworzenie zapytań ofertowych, negocjacje umowy)

  • samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonego

  • przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień i innych dokumentów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Asystentki Administracyjnej (wsparcie co najmniej dla poziomu Kierownika)

  • minimum wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość)

  • znajomość zasad etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B.

  • umiejętność komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji

  • pozytywne nastawienie do zmian

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży

  • możliwość uczestniczenia i rozwoju  w ciekawych projektach marketingowych o zasięgu ogólnokrajowym

  • możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
19.08.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa