Monter/ Nawijacz/ Operator

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • nawijanie uzwojeń transformatorów mocy

  • obsługa narzędzi pomiarowych

  • montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną

  • obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych lub elektrycznych

  • sprawdzanie miernikiem nawiniętych uzwojeń

  • obsługa komputera

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (preferowane elektryczne, mechaniczne lub pokrewne)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych(suwmiarka, mikrometr) - WARUNEK KONIECZNY

  • min 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji

  • podstawowe umiejętności pracy na komputerze

  • zdolność do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym

  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po okresie próbnym)

  • zatrudnienie na pełen etat w systemie czterobrygadowym

  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa, dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym, 40% dodatek do zmiany nocnej)

  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy

  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście w biurze Adecco w Łodzi, albo przesłania ich mailowo za pośrednictwem strony hrlink

Ostatnia aktualizacja:
27.05.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż